Regulamin

Jeśli chcesz zostać jednym z nas musisz zapoznać się z poniższym regulaminem i go przestrzegać.



Regulamin ogólny:
1.Zastanów się czy będziesz regularnie pisać opowiadania i uczestniczyć w życiu bloga;
2. Główni administratorzy to Ares/Tina
3. Za każde złamanie regulaminu postać dostaje upomnienie;
4. Pięć upomnień równa się usunięcie postaci z bloga;
5.Skontaktuj się z jednym z administratorów, jeżeli będziesz nieobecny dłużej niż trzy dni.
6.Opowiadania wysyłaj do administratorki. Jeżeli niezostanie ono wstawione w ciągu 24h to możesz w JEDNEJ wiadomości przypomnieć o nim.
7. Każda postać nie zna sie dopuki nie napisza opowiadania. Tak nie znają siebie i nic o niej nie wiedzą  np. że partnera ma
Regulamin opowiadań:
1. Pierwsze opowiadanie trzeba wysłać wciągu 48h od wysłania formularza;
2. W ciągu tygodnia musisz napisać co najmniej 2 opowiadania;
3.Opowiadania nie mogą być krótsze niż trzydzieści linijek min.;
4. Każde przekleństwo ma zostać ocenzurowane "*" pozostawiając tylko pierwszą i ostatnią literę (np. K***a);
5.Nie możesz decydować, za inną postać, chyba, że za zgodą właściciela.
6. Nie możesz zabijać innych postaci;

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz